Palandöken Süt Ürünleri Haberler
- Web Sitemiz Hizmete Girdi.

Siz Tüketicilerimize  Daha İyi Hizmet verebilmek, Ürünlerimizi Daha İyi Tanıtabilmek ve Kurumsal Yapımızı Daha Net Yansıtabilmek İçin Oluşturduğumuz Web Sitemiz Yayındadır.

..devamı

Hızlı Erişim
  • Hakkımzıda
  • Vizyon
  • Misyon
  • Kalite Belgemiz
  • İnsan Kaynakları Başvuru
  • Bize Ulaşın
  • Anasayfa
Sipariş Ver
Palandöken Süt Ürünleri Kurumsal

Vizyon

Ürünlerimizi,hedeflerimize bağlı olarak,standartlarla belirlenmiş hijyenik ortamda nitelikli insan kaynağı,modern makina ve ekipman ile üretmek, tüm aşamalarda kalite ve gıda güvenliği ön planda tutularak,etkin iletişim ile girdiden son tüketiciye kadar olan gıda zinciri içerisinde koşulsuz müşteri memnuyeti sağlamak.

Hakkımızda

2007 yılında Erzurum'un Oltu ilçesinde Palandöken Süt Ürünleri fabrikası açıldı. Bünyesinde 38 çeşit ürün bulunduran fabrika yöre halkı içinde değerli bir iş sahası haline geldi. Öncelikle Bölge ve civar bölgelerde hayvancılıkla uğraşan çiftçisine ürününü pazarlama imkanı üretim kapasitelerini artırmalarını sağlayan Palandöken Süt Ürünleri Bölgenin kalkınmasında yeni bir kapı olmuştur.Üretim kapasitesi yaygınlaşan satış ağıyla birlikte giderek artırmaktadır.

Misyonumuz

Üretimimizin her aşamasında titizlikle çalışıp müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dünya standartlarına uygun üretim yapmak, tüm aşamalarda kalite ve gıda güvenliğini ön planda tutmak.
keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tadilat tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme yapı denetim firması fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri Kanada Dil Okulları